Sürgülü (Sürme) Sineklik

Ana Sayfa/Sürgülü (Sürme) Sineklik
Sürgülü (Sürme) Sineklik 2017-07-17T10:20:51+00:00

Sürgülü Sineklik

Sürgülü sineklik, sürme olarak da adlandırılan sistem raylı düzeneğin üzerine sineklik sistemlerinin birleştirilmesi ile imal edilen modeldir. Sineklik sistemleri içerisinde değişik kullanım alanında en farklı seçenek olarak tasarlanan çeşittir. Öteki sistemlere göre göstermiş olduğu farkı genellikle sürgülü (sürme) model cam – pencere, pimapen ve pvc kapı sistemlerinin önünde raylı düzenek üzerinde hareket etmesini sağlamaktadır.

Sürgülü Sineklik Modelleri  Sürgülü (Sürme) Sineklik hizli aramaSürgülü Sineklik  Sürgülü (Sürme) Sineklik surgulu sineklik 2 300x264

Alüminyum ve PVC, pimapen doğramalarda dışarıdan doğru çalışma düzenin çalışması üzerine montajı yapılmaktadır. Raylı rulmanlar sayesinde çalışma şekli vardır. Bu sistem orta kayıt profili – kanat profili ve iki değişik ray profil düzeneğinden oluşmaktadır. Çift kanatlı sürgülü kasa için 38 mm ve tek kanatlı sabit sürgülü kasa da ise ray 22 mm olarak kullanılmaktadır. Üretim sırasında uygun bir şekilde çift fırça sistemi ile de sinek veya diğer zararlı haşerelerin içeriye sızmasını engellemektedir.

Sürgülü Sineklik Fiyatları  Sürgülü (Sürme) Sineklik surgulu sineklik 1 300x264Sürme sistemin kendini gösteren en farklı kazancı ise, iç tarafa yada dış tarafa doğru açılma olanağı bulunmayan cam – pencere, pimapen ve sabit pvc kapıların üzerlerinde raylı sisteminin çalışması ile görevinin başarılı bir şekilde görmektedir. Sürme mekanizması kapı ve penceler için montaj yapılan sinekliklere yapılmaktadır. Zaten bu sistem pencere ve pvc – alüminyum kapı uygulamaları yapılan yerler de içe ve dışa doğru açılma imkanının olmasından dolayı ortaya çıkmıştır. Haliyle bu sistemde bulunan alanlarda raylı sistem üzerinde bulunan sürgülü sineklik uygulaması en doğru yöntem olarak ortaya çıkmaktadır. Pencere ve kapılardak sinekliğin yatay çalışması kullanım alanının işgal etmesini engelleyecektir. Sürgülü sineklik fiyatları (sürme) öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

!-- WhatsHelp.io widget -->