Stor Sineklik

Ana Sayfa/Stor Sineklik
Stor Sineklik 2017-07-17T11:49:46+00:00

Stor Sineklik

stor sineklik Stor Sineklik stor sineklik 1 300x264
Stor sineklik günümüzde pencere sistemlerinde dikey ve kapı sistemlerinde ise yatay olarak uygulama yapılmaktadır. Opsiyon el seçenek olarak tavsiye edilen yaylı fren sistemiyle alt kısımda bulunan kilitleme mekanizmasının kendini bıraktıktan sonra üst kısıma doğru yavaş yavaş açılmaktadır. Sinekliğin tülü ve sineklik borusunun oluşturduğu 42mm ebatlarındaki sağlam ve kaliteli alüminyum extrude kutucuk saklamaktadır. Stor uygulama modelleri imalatında kullanmış olduğumuz hiç bir malzeme de kimyasal ve insan sağlığı için zararlı bir madde kullanılmamıştır. Yine sunmuş olduğumuz RAL renk tercihleri ile her türlü kapı ve pencerenize uyum sağlaması imkanı vardır. Alt kısımdaki kilit tırnağını açtıktan sonra yavaş yavaş yukarıya doğru açılmaktadır. Görselliği bakımından şık duran sineklik modeli kullanıcının kullanışına bağlı uzun yıllar sorunsuz kullanmasını sağlar.
Sürgülü Sineklik Modelleri Stor Sineklik hizli arama

Stor Sineklik Çeşitleri

 • Pencere Stor Sineklik
  stor sineklik fiyatları Stor Sineklik stor sineklik 2 300x264
  Pencere sinekliğinde sistemi yukarıya kaldırdığınız zaman yanda bulunan camların rahat bir şekilde temizliğinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve her türlü hava şartlarına dayanıklı yanmaz fiberglass sineklik tülü kapatıldığında üst kısımdaki kutusuna gizlendiğinden kış aylarında sökme ihtiyacı duymazsınız. Pencere – cam, pimapen, ahşap, alüminyum ve PVC sistemlere kolaylıklara montajı yapılabilir.

 

 • Kapı Stor Sineklik
  Kapılar içinde uygun olan stor model, yine pencerelerde olduğu gibi sistem üst tarafa doğru açılmaktadır. Takoz kısımlarından uygulanan kapı sineklik çeşidi pratik bir modeldir. Sistemin yukarıya doğru açılması avantajı ile kapılarının önünde bulunan ek cisimlerden etkilenmez ve bu avantajı ile tercih edilmektedir.

 

 • Duble Stor Sineklik
  Duble stor model ise, pencerelerde kolay kullanımı ile kendini gösteren. Basit kullanışlı olması ile rahat bir şekilde açıp kapatılabilen sistem sineklik tülünü kendisi otomatik mekanizması ile içerisine doğru toplamakta olan şık bir çeşittir.

Bu sineklik modelinin özeliği ise alüminyum doğrama profilden üretilmiş olup, her türlü hava şartlarında zarar görmeyen dayanıklı fiberglass sineklik tülü kullanılıp, 15*40 mm profilden oluşmuş pencere kasası içerisine montaj edilen toplayıcı sarma kutusu ile tülün toplanmasını sağlayan kullanışlı ve şık bir uygulamadır. En uygun stor sineklik fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

!-- WhatsHelp.io widget -->