Plise Sineklik

Ana Sayfa/Plise Sineklik
Plise Sineklik 2017-07-17T12:38:44+00:00

Plise Sineklik 

Plise Sineklik türü son dönemlerin en çok kullanılan çeşitlerinden bir tanesidir. En fazla tercih edilen cam balkon ile Fransız balkonlarda dış tarafa doğru açılmakta olan kapılar için uygun bir modeldir. Plise – pileli – akordiyon olarak adlandırılan modelin açılması ve kapanma biçimleri çok kolaydır. Çocukların bile açıp kapatabileceği tek parmak gücü kuvveti uygulansa bile kontrol edilebilir durumdadır. Plise sinekliği pencere ve kapılarımızda açtığımız zaman alanımızı kaplamamasından dolayı her pvc kapı ve pimapen cam – pencere çeşitlerinde kullanılabilir yapıya sahiptir. Kasa ölçüsü olarak 15*40 cm alüminyum doğrama profilden imal edilmektedir. Panjur ile kullanılan cam ve pencereler için ise 15*28 cm özel imalat ile üretim yapılabilir.

Plise Sineklik Modelleri Plise Sineklik plise sineklik

Sineklik modelinin en mühim parçalarından olan tülü katlama noktalarından açılıp – kapandığından ve çok aktif bölgeleri olduğundan dolayı en fazla yıpranan parçasıdır. Sineklik tülümüz yurt dışından Almanya’dan tedarik etmekteyiz.

Plise – pileli – akordiyon sineklik renk sunumlarımız 12 çeşittir ve özel imalat yapmaktayız. Tercihi en fazla RAL renkler olarak adlandırdığımız renklere boyama şansımız vardır.

plise sineklik fiyatları Plise Sineklik hizli arama

Plise Sineklik Çeşitleri

 • Dikey Plise Sineklik
  Sineklik Sistemlerine tamamen farklı bir bakış açısı kazandıran Dikey, modellerin arasından en problemsizlerinden ve
  çok seçeneklerini yapısında tutmasıyla başka sistemlerden daha da Plise Sineklik Plise Sineklik plise sineklik 2 300x264üstündür.
  Dikey Sistemin önemli ve Yenilikçi Özellikleri; Dikey Sineklik Alüminyum, ahşap, PVC, vb. her türlü doğrama da; Menteşeli, Sürme, Wolksagen Sürme, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine montajı yapılmaktadır. Dikey sistem, dikey pencere, yatay kapı biçiminde de montaj seçeneği bulunan pliseli tülleri ile yapılmaktadır.

 

 • Yatay Plise Sineklik
  Yatay Sineklik 2.7*3 cm profili ile pencere camlarınızın görsel yapısını bozmayan çağdaş bir görüntüye sahiptir, Yatay model her türlü hava şartlarına dayanabilecek kaliteli tülleri ile kış aylarında bile ürünün pencereden sökülme ihtiyacına gerek kalmadan kullanılmasını sağlar. Yatay çeşit Pileli görüntüsündeki tülleri, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini belli ettirir. Yatay Pileli Sineklik Balkon ve pencere Camlarının önünde montaj edilebilen ve istenildiğinde rahat rahat sökülebilen tek çeşittir.

 

 • Duble Plise Sineklik
  Stor model kapı ve pencere sinekliklerinde olduğu gibi tülü toplayabilmesini sağlayan sıkı olan yay mekanizması olmaması ve istediğiniz vakit de istenildiği konumda bırakılması durumunda bile rahat kullanım olanağı sunar. Stor Sinekliğin problemsiz alternatif seçeneğidir, Duble Sineklik kapıyı açmada ve kapatırken sarfedilen boy profilini dilediğiniz yükseklik de tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan dayanıklı tekerlekli sistemi ile küçük çocukların dahi rahat rahat açıp kapatabileceği bir yapıya sahiptir.
!-- WhatsHelp.io widget -->